İnternetten Nasıl Satış Yapılır

İnternetten Nasıl Satış Yapılır

Son yıllarda ev kadınlarının evden yaptıkları el işi ürünlerini potansiyel müşterilerine satmakta olduğunu görmekteyiz. Buradan yola çıkarak internetten nasıl satış yapılır sorunuzun cevabını sayfamızda bulabilirsiniz.

Sitemizde artık el işlerinizi ve hobi çalışmalarınızı tanıtarak satabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken siteye ÜCRETSİZ üye olduktan sonra onaylanmanız ve el işi ürününüzü tanıtan özgün kendi yazınızı ve ürün görsellerini siteye eklemek.

Bu kadar basit, hiç vakit kaybetmeden sitemize üye olarak sizde satmış olduğunuz ürünlerinizi internetten ücretsiz olarak tanıtmaya başlayın.

ÜCRETSİZ Üye olmak için: TIKLAYINIZ

 

İnternettten Nasıl Satış Yapılır Görüntülü Anlatım

İlk olarak mail adresimiz ve şifremizi belirleyerek siteye üye olunur.

Üye Ol

Üyelik onayından sonra ürünlerinizi tanıtan yazılarınızı artık paylaşabilirsiniz, bunun için sayfaya giriş yaptıktan sonra sol kısımdaki menüden “Yazılar -> Yeni ekle” yolunu kullanmalısınız.

Üye Paneli – 1

 

Daha sonra açılan pencerede Yazınıza başlık ve içeriklerinizi oluşturduktan sonra sağ tarafta bulunan yayınla butonu ile yazılarınızı gönderebilirsiniz.

Üye Paneli – 2

Özetle bu şekilde ürün tanıtım yazılarınızı oluşturabilirsiniz. Daha detaylı anlatım için en kısa sürede videolu anlatım paylaşacağım. Görüşmek üzere.

DMCA.com Protection Status